בניית אתר לעסק

סלוגן ציטוט בעברית...

אז החלטת שהגיע הזמן להישתדרג?
תכנון מקדים יבטיח שהוצאותיך הם לא לשווא.
אתה רוצה להעלות את העסק שלך לרשת אבל אתה לא בטוח מה הדרך הטובה ביותר, האם כדי לבנות אתר לבד? או לשלם לחברת בניית אתרים ?
ישנם מספר גורמים מרכזים שצריך לשקול בזמן שמתכננים אתר אינטרנט לעסק, בהייתיחסות לסוג העסק שלך, מה אתה רוצה לעשות באינטרנט ומהי רמת המומחיות שלך ברשת.
אנחנו מציעים שקודם תשאל את עצמך את השאלות הבאות:
  • למה אתה רוצה לבנות אתר אינטרנט?
  • איזה תדמית אתה רוצה לשדר ללקוחות שלך?
  • מה אתה רוצה שאנשים יוכלו לבצע בעת הביקור באתרך?
אם תתחיל עם רשימה של תכניות ומטרות כאשר אתה מבין למה אתה רוצה להשיג אותם, קרוב לוודאי שתגיע לתוצאות שאתה מחפש.
עכשיו לשאלה האם אתה יכול לבצע את העבודה לבד או שעדיף לתת לחברת בניית אתרים לטפל בזה. היום ישנם הרבה מערכות שמציעות תבנית מוכנה עם עיצוב של אתר במחיר זול. אם כל מה שאתה רוצה זה לעדכן את לקוחותיך הקבועים באמצעות האתר, זה יכול להוות פתרון בשבילך, יתרה מזאת אפשר לשקול פתיחת דף בפייסבוק. כיום ישנם הרבה אתרים שמציעים שירות בניית אתר בחינם, נכון עם אפשרויות מוגבלות, עיצובים פשוטים והרבה פרסומות.
אם אתה רוצה שהאתר ימשוך לקוחות חדשים צריך לבנות אותו בצורה נכונה שמושכת את הגולש לרצות עוד, לרצות עוד מהאתר, מהעסק, מהמוצרים שבו ומהשירות שלך. כמו שעלי הכותרת בפרח בנויים ומעוצבים כדי למשוך דבורים כך צריך לעצב ולבנות אתר לעסק. זכור שעיצוב אפקטיבי, מקצועי ומושך מצריך יכולת וניסיון בבנייתו.
בנוסף ישנה האפשרות שאתה רוצה אתר לעסק אינטרנטי או אתר שישמש כחלק מרכזי בשיווק העסק. כדי לבנות אתר לעסק כזה צריך ידע בפיתוח ואין אפשרות להשתמש במערכת מוכנה אלא לבנות משהו ייחודי ומותאם ספציפית לצורכי העסק שלך. בניית ופיתוח שלד מותאם לעסק, הוספת פיצ'רים מתאימים, עיצוב מקצועי, כל הנ"ל הם רק חלק קטן ממה שנדרש כדי להרים פרויקט רציני בסדר גודל של עסק קטן עד בינוני.
זכור, הקמת אתר לעסק זה לא סוף תהליך, יש את נושא הקידום במנועי החיפוש שכן מה הטעם באתר מושלם אבל עם אחוז חשיפה מאוד נמוך?
PIXIS היא החברה היחידה בישראל שמתמחה בכל התחומים שקשורים בבניית אתר לעסקים קטנים עד בינוניים תוך כדי התחשבות בכל הגורמים שהופכים אתר למצליח.
אנחנו נשמח לענות ולייעץ לכל פנייה הקשורה לבניית אתר לעסק בחינם, צור קשר עכשיו!